Telewizja i radio

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Telewizja i radio

Postprzez Nadia_ Pn, 22.06.2009 10:21

Moja Ulubiona Pani Krysiu,

proszę wyobrazić sobie moją radość, gdy wczoraj, ze znudzeniem przełączając kanały w telewizji, nagle ujrzałam Panią. Byłam pod wrażeniem tego, z jakim ciepłem, empatią i szacunkiem wypowiadała się Pani o Pani Henryce Krzywonos. Lubię Pani słuchać, bo zawsze czuję, że to, co Pani mówi, jest szczere i wiarygodne. Zauważyłam u Pani prawdziwe wzruszenie, gdy gratulowała Pani Pani Henryce. I, tradycyjnie, wyglądała Pani przepięknie. :)

A kilka dni temu Program 2 Polskiego Radia przypomniał słuchowisko "Trybunał" Ireneusza Iredyńskiego z udziałem Pani i Pana Marka Walczewskiego. Cieszę się ogromnie, że takie rzeczy były rejestrowane i że są powtarzane. To wielka przyjemność móc Panią usłyszeć, choćby w tak niewielkiej roli. Sztuka mi się podobała, zakończenie mnie zaskoczyło, to wypowiedziane Pani stanowczym tonem: Jest Pan oskarżony o usiłowanie morderstwa przez ucieczkę... I Pani rozbrajający śmiech na końcu - coś niesamowitego.

Przesyłam Pani mnóstwo uśmiechów,
Nadia
Nadia_
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt, 10.08.2007 10:42
Lokalizacja: Kraków/Bydgoszcz

Re: Telewizja i radio

Postprzez Krystyna Janda Śr, 24.06.2009 06:06

Serdecznie Panią pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja