przede wszystkim w zgodzie ze sobą :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

przede wszystkim w zgodzie ze sobą :)

Postprzez mocca25 Śr, 24.06.2009 23:27

Życzę Pani i wszystkim, którzy udzielają się na tym forum, aby każdego dnia pomimo zabiegania był czas, krótka chwila na oddanie się zajęciom, które sprawiają radość :) i oby nie była to jedynie przerwa w pracy :lol: "niektórzy" to mają szczęście, prawda? praca=przyjemność=pasja :) niech trwa jak najdłużej! Moja praca=moja pasja=odskocznia od rzeczywistości, a także sama rzeczywistość - szalenie napędzająca jest świadomość, że można urzeczywistnić własne wizje - zdjęcie jako dowód:D
Życzę Pani właśnie takich urzeczywistnionych wyobrażeń, a także udanego, szczęśliwego, radosnego dnia.
Pozdrawiam serdecznie,
Magda
Załączniki
Zdjęcie057.jpg
Jednym z największych cudów boskich jest umożliwienie zwykłym ludziom dokonywania niezwykłych rzeczy.
H. Jackson Brown
Avatar użytkownika
mocca25
 
Posty: 440
Dołączył(a): Cz, 11.06.2009 00:56
Lokalizacja: Olsztyn/Lublin

Re: przede wszystkim w zgodzie ze sobą :)

Postprzez Krystyna Janda Cz, 25.06.2009 07:10

W ogóle życzmy wszystkim aby ich praca zajęcia codzienne były dla nich ważne, miały sens, byli z nimi emocjonalnie związani, brali je także za swoje dzieło i swoją sprawę. Bo najgorsze jest jak coś nie ma sensu, a robić to trzeba. Samo zarabianie pieniędzy sensu nie daje niestety. Gratuluję poczucia sensu a to daje radość i poczucie szczęścia przynajmniej w jakimś procencie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron