Kochane urzędy..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kochane urzędy..

Postprzez marysias16 Śr, 08.07.2009 10:35

Moi rodzice postanowili załatwic mi nowy paszport...haha coś pięknego..śmieszy mnie ta cała procedura..a najbardziej podanie rysopisu...wzrost ,kolor oczu , znaki szczególne..haha moj ojciec nie wie jakie mam oczy..nie ładnie :( :) ...no ale cóz...poszliśmy razem ponieważ przy składaniu wniosku muszą być oboje rodzicow lub opiekunów.. i tu się zaczyna kabaret..stałam w tej kolejce 2 i pół godziny moj ojciec dostawał furii , a mama to już w ogole dała sobie spokój..hah wreszcie doszliśmy do celu do naszego upragnionego okienka..a miła blond Pani oświadczyła mojemu znerwicownemu ojcu że już za poźno..uu to nie było dobre posunięcie :) nie lubie jak mój ojciec krzyczy..haha Pani chyba też tego nie polubiła..ale po potoku słów o treśći że nasze urzędy są takie owakie..moja mama się wtrąciła i zapytała ile to w ogole będzie trwało..
"ok 2 tygodni ale tak to 4 tygodnie a w ogole to może więcej.." (to się dowiedzieliśmy)...pani przez telefon powiedziała nam że nie będzie trwało to wiecej niż 2 tygodnie..a i to będzie max jaki będziemy musieli czekać..tak więc urzędy są fantastyczne bo na własy paszport będe musiała czekać nie wiadomo ile i może wakacje się już skończa..no i nie polubili tam mojego ojca..a przecież to taki spokojny i opanowany człowiek..
P.S ..Pani Krystyno jak to jest, że jak w Wiadomościach podają pogodę to jak mówią że nie będzie padać to leje jak oszalałe ...a jak mówią że będzie burza stulecia..upał jest nie możliwy no np. wczoraj..haha magia..:)
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Kochane urzędy..

Postprzez Krystyna Janda Cz, 09.07.2009 07:20

Dlatego ze nic nie jest tak proste jakby się wydawało. Ani tak przewidywalnego. Oni przewidują ruch następny Świata, a tu nagle skręca w inna stronę albo się zatrzymuje albo zwalnia bo się chmury zamyśliły...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron