Dziękuję...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dziękuję...

Postprzez Magnolia Pn, 13.07.2009 23:42

Pani Krysiu,

taka miła niespodzianka na koniec dnia - Pani zapis w dzienniku.. o teatrze, codzienności, książkach, znów o teatrze i do tego wzbogacony o zdjęcia, o Pani spojrzenie na świat... tak to lubię... dziękuję.. tęskniłam do takiego dziennika...

zastanawiałam się ostatnio jak to możliwe że tak bardzo się wzruszam.. do łez.... przy pięknej muzyce, ja, której jak to mówię 3 słonie na ucho nadepnęły...

tak, w kwestii Bagdadu, taka jest niestety smutna prawda, że nie masz już biletów na premierę, pozostaję mi tylko NADZIEJA że będą wejściówki, tak jak na Hipnozę...

a w wywiadzie dla interia.pl ....
Obrazek
http://film.interia.pl/wiadomosci/telewizja/news/janda-mezczyzni-mnie-nudza/zdjecie/krystyna-janda-wyznala-ze-w-teatrze-bardziej-interesuja-ja,3434772
... mówiła Pani o "dużej niespodziance"... a więc czekam niecierpliwie... skoro niespodzianka, to na pewno nic Pani nie zdradzi :wink: ale może chociaż - kiedy?

jutro idę zobaczyć "Starość jest piękna"...

pozdrawiam serdecznie,
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Dziękuję...

Postprzez Krystyna Janda Wt, 14.07.2009 02:15

Zdjęcie okropne, wyglądam na wściekła a to rażąca biała ściana przede mną każe robić ten grymas.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja