Trzy dni z Panią Krystyną

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Trzy dni z Panią Krystyną

Postprzez joanowak Cz, 19.11.2009 10:51

Wtorek: W kinie Femina podziwiałam "Rewers" według mnie film jakiego w Polsce jeszcze nie było, wszystko zachwyca od gry aktorskiej, scenariusza, pomysłu i genialnej charakteryzacji. Gratuluję Pani Krystyno świetnej roli.
Środa: "Złote Kaczki" Serdecznie Gratuluję!!!
Czwatrek: "Dzień dobry TVN" rozmowa miała ciekawy przebieg :) bardzo lubię całą Trójkę biorącą udział w rozmowie ale jedno pytanie nie wyszło Panu Marcinowi.
I tak trzy dni z Panią Krystyną, a i tak za mało:),a w kalendarzu już zapisane, że we wtorek poluję na bilety na styczniową Boską:)
Jeszcze mała dygresyjka o Och-Teatrze. Mąż codziennie jadąc do pracy przejeżdża tramwajem koło tego Teatru i kiedyś jak już zasnął to po chwili zaczął powtarzać słowo OchTory:) do dziś dnia nie wiemy co to jest ale poskładaliśmy do kupy tramwaj i Pani Teatr i tak nam wyszło, że to Mężowi dlatego się taka zbitka w głowie uroiła. Swoją drogą niezła nazwa na przystanek przy Teatrze:):)Teatr jeszcze dobrze nie ruszył, a już pobudza wyobraźnię. Dobry znak:)
Przepraszam, że się tak rozpisałam.
Raz jeszcze serdecznie gratuluję i życzę upragnionego odpoczynku. Miłego dnia życzę
Asia
joanowak
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 02.03.2009 09:04

Re: Trzy dni z Panią Krystyną

Postprzez Krystyna Janda Cz, 19.11.2009 23:55

Serdeczności dla Państwa.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja