Moje rozmowy z młodzieżą

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Moje rozmowy z młodzieżą

Postprzez madzia-de Wt, 22.12.2009 20:21

Witam Pani Krystyno,
ja też mam swoje rozmowy z dziećmi. Tylko z trochę starszymi i to takimi, które nie lubią, gdy nazywa się ich dziećmi. Prowadzę te rozmowy od kilku lat jako nauczyciel w gimnazjum i jestem wielokrotnie zachwycona ich podejściem do wielu spraw. Dają mi inną perspektywę, dystans, humor, swoją świeżość i energię.
Rozmawiamy na różne tematy - trudne, codzienne, zwykłe. Ostatnio wpadłam - jak się okazało - na doskonały pomysł "zarażenia" ich Pani "Rozmowami z dziećmi", które przeczytałam rok temu i od tamtej pory wiele razy do nich wracałam. Czytają i twierdzą, że książka "jest świetna". Uważam, że to duży komplement z ust gimnazjalistów.
Chciałam, żeby Pani wiedziała, że i w tej grupie wiekowej są tacy, którzy ciepło o Pani myślą. Dziękuję w imieniu swoim oraz moich uczniów i pozdrawiam świątecznie
Magda

PS Dołączam również podziękowania za wiele wzruszeń przeżytych w Pani teatrze na tych cudownych, mądrych spektaklach, które miałam okazję widzieć. Mówię znajomym, że "do Jandy" można w ciemno, bo każda sztuka jest dobra. I jeżdżą :)
madzia-de
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pt, 28.09.2007 21:15

Re: Moje rozmowy z młodzieżą

Postprzez Krystyna Janda Śr, 23.12.2009 08:42

Bardzo , bardzo dziękuje. Serdecznie, najserdeczniej pozdrawiam. Życzę i Pani i Im dobrych Świąt, Nowego Roku i całego Życia. Żeby go nie marnowali.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron