a może by tak "wrócić do dawnych czasów..."

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

a może by tak "wrócić do dawnych czasów..."

Postprzez madzia-de N, 07.02.2010 21:04

Dobry wieczór Pani Krystyno.

Kilka dni temu skończyłam czytać "Małpę 2". Znam te Pani "Małpy" (i nie tylko) już dobrze, ale w chwilach spadku formy, obniżenia lotów lubię do nich wracać. Dodają mi sił, zmieniają punkt widzenia, są dla mnie inspiracją. I tak sobie pomyślałam po skończonej lekturze, że cudnie by było móc czytać kolejne "Małpy". Tęskinię za tymi dawnymi wpisami. Brakuje mi ich w codziennym życiu. A z tego, co dzieje się ostatnio na forum - nie tylko mnie. Pani kiążki nadal świetnie się sprzedają (widziałam np. na Allegro), a to znaczy, że ludzie w kraju, w którym więcej osób pisze niż czyta, chcą być świadkami takich "chwil słabości". I to wcale nie po to, by później je wykorzystać, skomentować. Ale w celu spotkania z Panią, czerpania sił, inspiracji, poznania, porównania, podziwu itp. A może jednak wróci Pani do czasów dzielenia się z nami swoimi myślami? Chyba wielu z nas na to czeka...

Pozdrawiam serdecznie
Magda :)
madzia-de
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pt, 28.09.2007 21:15

Re: a może by tak "wrócić do dawnych czasów..."

Postprzez Krystyna Janda N, 14.02.2010 10:00

Pomijając chęci czy nastrój musiałabym mieć dobę 50 godzinna. Naprawdę mam za dużo na głowie. Ale będę się starać nie tracić kontaktu duchowego. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja