List czwarty

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

List czwarty

Postprzez kundzia85 So, 06.02.2010 11:26

Droga Pani Krystyno!

Ja dziś tylko krótko,bo muszę za chwilę odpocząć i odejść od komputera, ale jak przeczytałam ostatni wpis to wprost nie mogłam się powstrzymać żeby od razu nie napisać do Pani.Pani przeprasza za ten wpis a ja właśnie DZIĘKUJĘ :D .Wspaniale się czytało, czułam się jakbym oglądała zdjęcia albo film nakręcony tak po amatorsku z tego Pani wyjazdu.Uwielbiam czytać dzienniki i czytać w ogóle jednak ostatnimi czasy nie mogę za dużo, bo od tej choroby oczy dostają w kość,jednak zawsze czekam na Pani wpisy i dziś patrzę a tu taka miła odmiana.Wyobrażałałam sobie Panią siedzącą w przyjemnych kawiarniach, tych dawniej poznanych.Nie wiem dlaczego, ale uwielbiam kawiarnie,ale nie wszystkie oczywiście, tylko takie z klimatem, gdzie można na chwilkę przysiąść sobie wygodnie i troszkę oderwać się od codziennego zgiełku i popaść w miłe jakieś zamyślenie.A dobrze jak przy okazji można "spałaszować" coś smacznego :) jestem łasuchem czy może raczej "łasuszką" :). W Warszawie lubię pijalnię czekolady Wedla na Szpitalnej, a może Pani poleca jakieś inne wyjątkowe miejsce?

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za ostatni wpis
Ewa
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: List czwarty

Postprzez Krystyna Janda N, 14.02.2010 10:10

Dziękuję bardzo. Wysyłam serdeczności a kawiarnie? Rzadko i rożnie , jak wypadnie. Najlepiej piecze ciasta mama.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja