uśmiech.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

uśmiech.

Postprzez AgaNowak Pt, 05.02.2010 21:58

Myślę o Pani bardzo często. Tak w ciągu dnia. Często w różnych chwilach przychodzą mi na myśl słowa, które Pani gdzieś powiedziała, lub napisała. Dziwne, ale piękne, że my, młodzi mamy takie wzorce i... takie myśli.
Warto ufać. I warto być "naiwnym".
I mam nadzieję, że będzie jeszcze kiedyś taki świat, który stworzą ludzie, którzy potrafią ufać i którym można zaufać.
Bo jako młoda osoba nie chcę żyć na takim świecie jaki jest dziś- dosłownie dziś. Jest straszny i okrutny. Piękny, ale okrutny.
A przecież wszystko zależy od nas...


Podpisałam dziś już deklaracje maturalną, już nic się nie da zmienić. I zdaję historię sztuki na złość właśnie temu światu. Żeby pokazać, że się da zrobić coś, co jest nazywane "bezsensownym", BO "niemożliwym".
Nie sądziłam, że do tego dojdzie.

Proszę pamiętać, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy walczą o to, aby człowiek był Człowiekiem. Razem jakoś się uda.

Wielkie, choć dziś smutnawe pozdrowienia przesyłam.
Avatar użytkownika
AgaNowak
 
Posty: 16
Dołączył(a): Śr, 24.06.2009 18:48

Re: uśmiech.

Postprzez Krystyna Janda N, 14.02.2010 10:19

No cóż każdy jest człowiekiem według siebie i na własny użytek. Na szczęście wielu być Człowiekiem musi bo inaczej nie umie. Dobrego ważnego życia i ciekawej młodości, w czasie maturalnym to chyba odpowiednie życzenia?
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja