Już jest! :) i ZOO

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Już jest! :) i ZOO

Postprzez amc So, 27.02.2010 09:15

Pani Krystyno,

pewnie nie ma Pani czasu za wiele... ale już jest II cześć:
Obrazek
http://www.empik.com/dzienniki-1956-1963-tom-ii-ksiazka,prod49940169,p

A z innych "nowości"
Obrazek
nie bardzo mi odpowiada. Moim zdaniem za mało finezyjne. Recenzje mówią że to podobno jedna z jego lepszych książek. No ja chyba czegoś nie zauważyłam. Trudno. Wolę "Żar" albo "Dziedzictwo Estery" z tych krótszych. A jakże smakowity był "Żar" w Narodowym:
Obrazek
Obrazek
Czy może p. Danuta Szaflarska nie wybiera się gościnnie do OCH? na scene?


a zupełnie zmieniając temat... i myślac o dzieciach...(tak mi się skojarzyło z Zielonym ZOO o którym właśnie myślę..., troche mam chyba pokręcone/zakręcone myśli)

Obrazek
http://www.empik.com/wielka-ksiega-cipek-ksiazka,prod49000158,p
Ogromny sukces Wielkiej księgi siusiaków pokazał, że w temacie edukacji seksualnej dzieci i młodzieży panuje ogromna pustka. Tym razem oswajamy tematy trudne dla dojrzewających dziewcząt, ich rodziców i nauczycieli - od anatomii poprzez miesiączkę na masturbacji skończywszy. Książka będąca wynikiem szczerych o otwartych rozmów autorów z uczennicami, może stać się nieocenioną pomocą w rozmowach dorosłych z dziećmi a także na lekcjach Przysposobienia do Życia w Rodzinie.

Czyż tytuł nie słodki? :lol: :lol:

...aha oczywiście co?? obraza uczuć religijnych :roll: :roll: :evil: :evil:

w tym kraju nawet dzieci nie można poedukować bo od razu wychodzi:
Obrazek
http://www.empik.com/wielka-ksiega-cipek-ocenzurowana-ksiazka,prod49000161,p


(platonicznie) całuję mocno!
AMC

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
a tu dopiszę bo mi moja emocjinalna pseudo-inteligencja mówi że Pani już się może zbierać na wymioty na widok kolejnego postu z moim emblematem, więc dopisze w post-post scriptum żeby postów nie mnożyć.

Pani Krystyno,
Jak zobaczyłam te wszystkie dzieciaki na scenie. Taki tłum małych widzów.
I te ich uśmiechy od ucha do ucha. To jak się wczuwają...
To po raz kolejny doszłam do wniosku że
jest Pani genialna*! Konceptulane mistrzostwo. (Nie żebym nie wiedziała wcześniej...)
Żeby tak więcej instytucji chciało dbać o dzieci! Jakieś muzea czy inne takie ważne instytucje...

A jeśli idzie o sepktakl .. no w każdym razie nam się podobało. Mnie jak mnie, to może nie ważne, ale Filipowi tak.

Z mojej strony wielki ukłon w stronę aktorów. Ja bym się poszła zastrzelić jakby miała coś takiego grać. To trzeba mieć olbrzymie poczucie humoru.

Obrazek
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek


*I tak sobie egocentrycznie pomyslałam: "Boże daj mi choć pół mądrości w mojej dziedzinie ile ta kobieta ma w swojej".

DZIĘKUJEMY (i prosimy o więcej :wink: )
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Już jest! :) i ZOO

Postprzez Krystyna Janda Pn, 01.03.2010 22:51

Bardzo dziękujemy. Pozdrawiam .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja