trzymam kciuki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

trzymam kciuki

Postprzez furbara Pt, 30.04.2010 12:17

Pani Krystyno!
dziękuję za odpowiedź w sprawie Karaoke - trudno, choć bez tego spektaklu i tak Polonia i OCH są moimi ulubionymi teatrami warszawskimi! Rozumiem też p. Magdę i p. Andrzeja, że mają nowe pomysły i potrzebę robienia czegoś nowego... Mam nadzieję, że p. Magda pracuje przy tekstach Osieckiej i ich adaptacji... kiedyś o tym wspominała przy jakiejś naszej rozmowie...
Tyle już u Was widziałam, naprzeżywałam! Niektóre przedstawienia kilka razy... Tyle jeszcze przede mną... wiem że ja jestem jednostką - kroplą w morzu potrzeb, ale TRZYMAM KCIUKI ZA WASZĄ POMYŚLNOŚĆ, za powrót widzów, za siły, fundusze i nowe pomysły... i za zasłużone wakacje żeby kiedyś się ziściły...
Aż krzyknęłam z radości na wieść o spektaklu o Kalinie! :)
Namawiam znajomych, polecam, reklamuję... myślę że upragniona przez wszystkich wiosna wyciąga ludzi w plener, odrywając od teatru... mnie w weekend też wyciąga, na wieś, do pracy w ogrodzie... ale będę z Wami jeszcze dzisiaj wieczorem na "Ojcu polskim".
Pozdrawiam gorąco!
Basia
Avatar użytkownika
furbara
 
Posty: 19
Dołączył(a): Wt, 13.03.2007 14:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: trzymam kciuki

Postprzez Krystyna Janda N, 02.05.2010 09:39

Niestety pecha ciąg dalszy, " Kalina" przełożona na jesień. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja