I po spotkaniu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

I po spotkaniu

Postprzez Rudi Pn, 31.05.2010 00:30

La Divina,
Bardzo,bardzo dziękuję za dzisiejsze spotkanie..Za szczerość...za wiarę w człowieka...za to,że się Pani jeszcze ciągle chce i chce Pani poruszać w nas piękne strony duszy...Za piękne słowa o naszych,polskich tekstach...

Ja rówież mam refleksję,że Agnieszka miała cudowną umiejętność ujmowania trudnych,pogmatwanych rzeczy w ciekawy,barwny,zrozumiały tylko dla inteligentnych język...Zachwycają mnie do dziś jej sformułowania np.: "sucha kostucha ta miss wykidajło"..."ona czeka,pewnie wcale dziś nie zaśnie" "uciekaj skoro świt,bo potem będzie wstyd" "a ja jestem proszę pana na zakręcie"..Wśród nas już jest niewielu takich, którzy tak piszą..Nad czym ubolewam...

La Divina-myślę,że Tusk i Komorowski,to pikuś przy Pani energii ;) Znam jednak ten stan,kiedy jedzie się na własnej energii i kiedy zaczyna jej brakować,to wiem jak potrafi być ciężko...Ale od tego są ludzie wokół nas,byśmy mogli skorzystać z ich energii.To jest nam bardzo potrzebne...Mam nadzieję,że tacy ludzie są przy Pani.

Życzę Pani, żeby mogła już Pani wreszcie odpocząć i to jak najszybciej...3mam kciuki za premierę...Wierzę,że wyjdzie mistrzowsko,a sama przekonam się o tym 9 czerwca.

Ściskam serdecznie,
Rudi.
Avatar użytkownika
Rudi
 
Posty: 1271
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 09:40
Lokalizacja: Śródziemie

Re: I po spotkaniu

Postprzez Krystyna Janda Pn, 31.05.2010 07:18

Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja