Niezmierna radość

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Niezmierna radość

Postprzez frezja Wt, 10.08.2010 20:50

Droga Pani Krystyno!

Niezmiernie się cieszę, że mogłam się wreszcie zarejestrować! Czytam Pani Dziennik od jakiegoś czasu i czułam, że muszę do Pani napisać. Otóż w tym roku zostałam Pani fanką :-) Oglądam wszystkie filmy, w których Pani zagrała i co tu dużo mówić - zachwycam się. Pierwszym filmem, który z Panią obejrzałam był "Tatarak" - jakże znamienny, potem "Rewers" (zaczęłam od najnowszych) a potem to już samo poleciało, boję się co będzie, jak mi się z Panią filmy skończą :-) - przepraszam za kolokwializm...
Dziękuję Pani za wszystkie role, które do tej pory było mi dane zobaczyć, za serial "Męskie-żeńskie" bo ubawiłam się do łez oglądając, szczególnie "Narzeczonego" :-), dziękuję za "Na zakręcie"... siedzę przed ekranem i wpatruję się codziennie... Proszę zajrzeć:

http://www.youtube.com/watch?v=7ZSpWzNpUaA

I dziękuję, że Pani jest, po prostu. Moim marzeniem jest zobaczyć Panią w SV... do Warszawy mam daleeeko, pozostaje tylko czekać, aż Moja Ukochana Aktorka przyjedzie w moje okolice z tym spektaklem...
Dziwnie się czuję pisząc do Krystyny Jandy - jakieś to takie nierealne, mam nadzieję, że nie zanudziłam (a tak łatwo o to przecież) i pozdrawiam, pozdrawiam, pozdrawiam...

f.
"...ten telefon w mojej głowie tylko brzęczy, brzęczy, brzęczy, brzęczy..."
Avatar użytkownika
frezja
 
Posty: 55
Dołączył(a): Wt, 10.08.2010 20:34

Re: Niezmierna radość

Postprzez Krystyna Janda Śr, 11.08.2010 19:04

Pozdrawiam, pozdrawiam, pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja