Lament (uwaga tasiemiec)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Lament (uwaga tasiemiec)

Postprzez amc Wt, 17.08.2010 10:38

Kochana Pani Krystyno,

ja tylko szybciutko z "krótkim" foto-raportem. Wczoraj (poniedziałek)

1. Zainteresowanie spektaklami było duże

Obrazek

2. Publiczność dopisała (ale mniej ludzi niż na Flamenco)

Obrazek
Obrazek
Obrazek


3. Oglądali w skupieniu:

Obrazek
Obrazek

4. Można by rzeć że chwycili ta okazję obejrzenia spektaklu

Obrazek

5. I Panie nie grające w danym momencie tak ładnie patrzyły na tą na deskach:

Obrazek
Obrazek
Obrazek


6. Po spektaklu wyglądały na zadowolone:

Obrazek

7. Słuchając p. Wrześinskiej można czasem było mieć wrażenie że się słyszy Shirley. :D :wink:
Tak samo jej się akcent układał w zdaniu. I głos tak samo wieszał.
I te delikatne ruchy dłonią.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

7. Lubię ten wasz Lament
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ALE niestety wolę kiedy gra p. Marysia. Marysia jest w tej roli bardzo (bardziej) przekonująca.
Mówi tak pewnie. I akcenty rozkłada, że płaszcz jest ważny i ten kot.
Ja chodze właśnie po to żeby usłyszeć:

"Chciałaś kota! Masz kota!"

(bo to zdanie o mnie, choć w pewnej przenośni, bo nie o kota idzie...)

Marysia dodaje Justynie takiej dramatrurgii. A niestety jakaś taka ta Justyna p. Maternowskiej niewyraźna. Jakby za miękka. Ten akcent w zdaniu ma gdzie indziej. No nie te emocje. Jakaś taka jest jak z waty. Nie mogę jej współczuć. Tak gra jakby Justyna była sama sobie winna swojej sytuacji w 100%. Justyna Maternowskiej jest jak "kobieta zawiedziona" w tej wersji bez-nadziejowej (np. takiej Josee Dayan'a).

Mam takie głupie pytanie. Czy nie dałoby się na stronie POLONII zrobić tak żeby w opisach spektakli można było kliknąć na nazwisko aktora i o nim przeczytać przenosząc sie do CV?
A nie żeby trzeba było iść na stronę: http://www.teatrpolonia.pl/teatr/ludzie-teatru
i dopiero tam klikać w nazwisko?
tak zrobić żeby się "samo szło", bo teraz to jakoś niewygodnie a przecież i tak macie wszystkich opisanych na sytronie. Tylko "podlinkować" wystarczy...
Zrzędząć dalej czy w opisach CV nie mogłoby być zdjęcia?
przepraszam. Dziś mam dzień zrzędzenia.

Obrazek

Twoja głowo-boląca-zrzędząca,

AMC
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lament (uwaga tasiemiec)

Postprzez Krystyna Janda Pt, 20.08.2010 04:13

Dziękuję za reportaż. Czy dało by się . Pewnie tak, w tej chwili robimy osobna stronę na Rocky horror i tym są zajęci ci od stron...I tak uważam ze przy tak małej ilości pracowników ilość pracy wykonywana każdego dnia jest imponująca. W normalnych teatrach to 5 , 6 razy tyle. każdy teatr państwowy ma około 140 osób na etatach , mamy mamy 20 osób w obu teatrach , a gramy trzykrotnie więcej i robimy premier także więcej. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja