Matura, podziękowania, marzenia.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Matura, podziękowania, marzenia.

Postprzez Szpitalniak N, 26.12.2010 10:25

Witam Pani Krystyno. Jestem maturzystą roku 2008. Na temat mojej pracy wybrałem 'obraz rzeczywistości PRL-u w literaturze i filmie'. Szczerze mówiąc trochę przypadkiem trafiłem na człowieka z marmuru (jako drugi film wybrałem człowieka z żelaza). I wtedy stało się...

Całkowicie zapatrzyłem się w Panią. Jest Pani dla mnie ideałem aktorki (również ze względu na pozostałe role). Według mnie jest Pani najlepszą aktorką w naszym kraju. Ideał kobiety pod każdym względem. Znam Pani role na pamięć. Maturę zdałem na 19/20 (nie znałem szczegółu z Małej Apokalipsy).

Moim życiowym celem staje się spotkać Panią. Marzy mi się autograf i wspólne zdjęcie :) Albo chociaż żeby w geście wdzięczności za zdaną za mnie maturę (Pani gra i sam film zrobił robotę) przytulić Panią :).

Kiedy będzie Pani w Bydgoszczy lub w Toruniu ?? Wiem, że była Pani ostatnio w Bydgoszczy. Nawet nie wie Pani jak bardzo żałowałem, że nie wiedziałem wcześniej o tym. Pozdrawiam i życze Pani wszystkiego najlepszego. Konrad
Szpitalniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 26.12.2010 10:13

Re: Matura, podziękowania, marzenia.

Postprzez Krystyna Janda Wt, 28.12.2010 12:11

POZDRAWIAM CIE. JEŻDŻĘ TAK DUŻO PO POLSCE , GRAM TAK DUŻO , ZE NIE TRUDNO MNIE SPOTKAĆ. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ DOBREGO ROKU 2011.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja