Wielka prośba:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wielka prośba:)

Postprzez victoria Wt, 18.01.2011 22:17

Szanowna Pani Krystyno,

Na wstepie chaciałbym pogratulować oznaczenia od Pana Prezydenta (oby takich oznaczen było jak najwięcej- dla ludzi kultury :D) oraz tak wspaniałej przyjażni z kobietami, którą opisujecie w tygodniku VIVA! Tylko pozazdrościć, to sie zdaża w obecnych czasach tak rzadko. Nawet znając ludzi tak długo to zazdroszczą Ci wszystkiego co masz, bo o one właśnie tego nie mają,Czesto chodzi o sprawy materialne, niestety :( a już niedaj boże masz miej zmarszczek niż one, katastrofa :? Dlatego podwujnie gratuluje i oby nic Was nigdy nie porózniło :P
A teraz moja prośba, w Vivie opowiadają Panie o wspaniałych wakacjach w Toskani, Półwysep Helski we Włoszech :P . Toskania jest to miasto, w którym chciałabym spędzić wakacje ale kończy sie na naszym polskim morzem gdyz najlepsze mamy plaże do zabawy dla dzieci, byłam Turcji, w Grecji - to nie to :(
Byłabym wdzięczna jesli zdradziła by Pani to wspaniałe miejsce a ja obiecuję uszanować Państwa anonimowość, no może zdaleka pomacham ręką i głośno podziękuję :P

Z wyrazami szacunku,
Aneta Chodorowska-Ignasiewicz
aneta.ignasiewicz@neostrada.pl
victoria
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 18.01.2011 21:25

Re: Wielka prośba:)

Postprzez Krystyna Janda Cz, 20.01.2011 11:56

Toskania to region Włoch, każde tam miejsce jest nadzwyczajne i w polskich biurach podróży jest ofert naprawdę dużo. Naszej małej miejscowości zdradzić nie mogę bo w tej chwili jest to mała mekka polskich artystów i mieli by do mnie pretensje że zdradziłam nazwę, umówiliśmy się że będziemy ją trzymać w miarę możności w tajemnicy, bo to maleńka miejscowość , nie turystyczna. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron