Piosenka jest dobra na wszystko...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Piosenka jest dobra na wszystko...

Postprzez Malena Śr, 24.08.2011 17:49

Dzień dobry!
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za wszystko.Z fanatyczne chwile spędzone w Pani teatrach 8)
Korzystając z okazji chciałabym zadać Pani pytania :
Kto jest Pani ulubionym autorem tekstów piosenek.? Jaką piosenkę Pani najbardziej lubi ?
Ja uwielbiam twórczość A.Osieckiej, J.Przybory ,W.Młynarskiego,J.Kofty tworzyli piękne teksty.które mimo upływu lat wciąż są aktualne.Ludzie myślę.że nigdy o nich nie zapomną.
Od lat bardzo cenię twórczość A.Poniedzielskiego jest jednym z najwybitniejszych obecnie twórców -poetą piosenki.Cenię tego Artystę równie za wspaniałe poczucie humoru.Przypomnianym sobie wspaniałe spotkania karaoke.Ach żal ,że tych spotkań już nie ma...

Wiem, że bardzo dużo osób ,które uczestniczyły w spotkaniach karaoke zagląda do korespondencji więc zachęcam do głosowania na Mistrza Mowy Polskiej -A.Poniedzielskiego. Glosować możemy bezpłatnie w internecie raz na 24 h z jednego numeru ip lub wysyłając sms.Głosowanie trwa Do 17 września.

http://www.mistrzmowy.pl/index.php/glosowanie/

Pozdrawiam serdecznie
M.
Avatar użytkownika
Malena
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz, 28.05.2009 18:39

Re: Piosenka jest dobra na wszystko...

Postprzez Krystyna Janda Pt, 26.08.2011 20:16

Głosujcie Panie i Panowie! Jaka piosenkę lubie najbardziej i jakiego autora? A bo ja wiem? Zależy od dnia i nastroju, bo arcydzieł wile.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja