Strona dla amatorów aktorstwa.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Strona dla amatorów aktorstwa.

Postprzez Ukaszenkoo Pt, 26.08.2011 14:07

Kochana Krystyno.
Tworzę stronę dla amatorów aktorstwa. Będzie na niej można znaleźc recencje filmowe, zapowiedzi, konkursy, oraz promowanie talentów aktorskich. Jedną z najciekawszych opcji strony będzie możliwośc kontaktu z Specjalista czyli w tym wypadku z aktorem bądź aktorką.
Chciałbym Pani zaproponować bycie daną specjalistką. Niestety odbywało by się to na zasadzie darmowej jednakże Pani uslugi dostepne były by tylko raz w miesiąciu. Na zasadzie czatu w ktorym odpowiadałaby Pani na pytania użytkowników portalu.
http://img190.imageshack.us/img190/8375/artakt.png - Załączam małą próbkę wyglądu mojej strony.
Nie jest ona jeszcze gotowa, jednakże planując całośc od razu pomyślałem o Krystynie Jandzie. Proszę o odpowiedź :)
Pozdrawiam,
Łukasz.
Wizyta starszej Pani: "Swiat zrobił ze mnie dziwkę teraz ja zrobię z niego burdel"
Uwielbiam te słowa <3 ;)
Ukaszenkoo
 
Posty: 5
Dołączył(a): N, 21.11.2010 00:20

Re: Strona dla amatorów aktorstwa.

Postprzez Krystyna Janda Pt, 26.08.2011 20:24

Dziękuje bardzo , ale ledwo tu coś skrobię uwijając się miedzy jednym a drugim, a zaniedbując albo zarzucając trzecie obowiązkowe. Powodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja