Forum cd...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Forum cd...

Postprzez Dina Pn, 19.03.2012 18:45

Pani Krystyno,
mam nadzieję, że premiera Mayday pachnie sukcesem a sprawy nieco się "uczesały". Chcę bowiem wrócić do tematu forum( nawet, jeśli dziś będzie to drugi grzyb w barszczu, i nawet jeśli właśnie w tej chwili zasłania Pani rękami jednocześnie usta, uszy i oczy, a w myślach krzyczy: nie chcę, nie chcę, nie...). Trudno. Muszę.

Muszę powiedzieć, że decyzja o "odpuszczeniu" jest błędem. Uważam, że dużym.
Chciałabym, żeby wyobraziła sobie Pani, że oto fotele Polonii ktoś zaczyna notorycznie zanieczyszczać...że jest mokro i...Czy i w tej sytuacji poradziłaby Pani publiczności, żeby uzbroiła się w płaszcze przeciwdeszczowe?

Nie da się tak, Pani Krystyno.

Tę radę odebrałam jako lekceważenie wszystkich, którzy od lat są gośćmi Pani "internetowego domu" a od miesięcy sygnalizują problemy na forum. Problemy, które na innych forach od ręki rozwiązują administratorzy. Zgodnie z panującymi zasadami i bez konsultacji z właścicielami, bo po co?

Forum się dusi. Stare, świetne tematy stają się martwe. Ludzie odchodzą. Wielu już odeszło.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Dina
 
Posty: 32
Dołączył(a): Pn, 20.02.2012 01:56

Re: Forum cd...

Postprzez Krystyna Janda Śr, 21.03.2012 23:25

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron