Mayday, Mayday!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Mayday, Mayday!

Postprzez Magnolia Cz, 22.03.2012 22:50

Kochana Pani Krystyno,

W marcu zaczęłam nadrabianie różnych teatralnych zaległości. Staram się być również aktualna..
Mam tu na myśli dziś najnowszą premierę Och-Teatru: "Mayday".., którą miałam przyjemność oglądać
w miniony poniedziałek. Wybrałam się z młodszą przyrodnią siostrą.. Już kiedyś była ze mną w Och - Teatrze... (na "Piosenkach...") i bardzo jej się podoba ten dwustronny układ sceny..

Byłam ogromnie ciekawa "Mayday", ponieważ jak już wspominałam jakiś czas temu, widziałam go kilkanaście lat temu, w Krakowie. Czas robi swoje wiec pamiętam jak przez mgłę... oprócz sąsiada z góry, chyba głównie emocje, jakie wywołał.

A "Mayday" w Ochu kapitalny!
Na początku I aktu trochę w myślach porównywałam mój - jego odbiór, z odbiorem "Weekendu z R", pod względem humoru.. ale po chwili weszłam w "maydayowy" temat i klimat... Podobało mi się rozwiązanie rozmów telefonicznych żon głównego bohatera - "na dwie strony"
The Beatles są wspaniałym tłem/ilustracją spektaklu. Lepiej nie można było wybrać. Czułam się
jak w podstawówce :) Siostra była pod wrażeniem, że ich muzyka towarzyszyła nam również podczas przerwy.
A po niej... w II akcie.. się dopiero zaczęło, akcja nabrała tempa...
Wszyscy aktorzy cudowni, ze szczególnym uwzględnieniem pani Marii..
Ochowy układ sceny jest idealny dla tego spektaklu.
Cóż więcej pisać - po prostu fantastycznie! Rewelacyjnie się bawiłam, wszystko mnie bolało od śmiechu... a siostra powiedziała, że to najlepsza komedia, jaką w życiu widziała!

Z pewnością ponownie przyjdę zobaczyć MAYDAY.

Gratuluję wspaniałego spektaklu!
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Mayday, Mayday!

Postprzez Krystyna Janda Pt, 23.03.2012 20:27

Dziękuję Pani Klaudio. Pozdrowienia dla towarzyszki wieczoru. Jest pani niezawodna. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron