Zaproszenie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zaproszenie

Postprzez Pppaulaaa Wt, 17.04.2012 16:08

Dzień dobry Pani,
jestem nauczycielem w Gimnazjum nr 36, im. Krzysztofa Kieślowskiego w Warszawie, przy ul.Polnej 7
W tym roku szkolnym obchodzimy 10-lecie nadania szkole imienia. Uroczystość odbędzie się 29 maja.
Pani Marta Bartkowska, z którą rozmawiałam niedawno, poinformowała mnie, że Pani w tym dniu jest zajęta. Bardzo zależy nam żeby osoby związane z Naszym Patronem spotkały się ze społecznością szkolną nie tylko
w dniu Święta szkoły. Organizujemy cykl imprez towarzyszących. Czy zechciałaby Pani odwiedzić nas któregoś majowego dnia? Czy może byłaby szansa na spotkanie również z Panią Marią Seweryn i Leną? Myślę, że dla młodzieży byłoby ciekawe dowiedzieć się jak "funkcjonuje" wielopokoleniowa Rodzina filmowo-teatralna.
Mam nadzieję, że takie spotkanie jest możliwe.
Serdecznie pozdrawiam
Anna Rajewska
Pppaulaaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 17.04.2012 15:47

Re: Zaproszenie

Postprzez Krystyna Janda Śr, 18.04.2012 22:22

Bardzo dziękuje za zaproszenie, wszystkiego dobrego z okazji jubileuszu szkoły , niestety z powodu moich naprawdę licznych obowiązków zawodowych nie mogę Państwu służyć, bardzo mi przykro. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja