Weekend z R

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Weekend z R

Postprzez Janka Pn, 14.05.2012 17:05

Kochana Pani Jando Krystyno!:)

Weekend z R w Teatrze Bagatela w Krakowie. Dzisiaj w biegu na pierwszy letni egzamin zobaczyłam biały plakat i te piękne słowa! Cudownie, moje nogi same zaprowadziły mnie do kasy teatru, żeby móc kupić bilet na upragnioną hmmm Panią! wiem jak to śmiesznie brzmi! No ale tak bo Przesłuchanie, bo Pestka, bo Pani Felietony bo Persona non Grata i tak mogłabym dalej wymieniać... Tylko, że miła pani w miłym okienku powiedziała, że ceny biletów wahają się od 110 do 190 zł...Moja studencka kieszeń i przedziurawione serce zawyło!

Zadam więc naiwne pytanie: Czy nie można by pomyśleć o studencie pospolitym? Tym co każdy grosz do grosza składa?

Wiem, że pytanie naiwne bo przecież aktor też coś jeść musi i do Krakowa przyjechać też za coś musi:)

Pozdrawiam Panią najserdeczniej jak umiem i liczę, że jeszcze uda mi się Panią na scenie zobaczyć. Tak naprawdę to marzę o tym...więc mam nadzieję, że pieniądze mnie z marzeń nie odrą...

Wierna jak pies z budą

Janka a właściwie to Magda:)
Janka
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 12.05.2012 10:34

Re: Weekend z R

Postprzez Krystyna Janda Wt, 15.05.2012 05:51

Droga Pańi , mogę Panią tylko zaprosić do nas do Warszawy , choćby po wejściówkę. Na ceny biletów na wyjeŹdzie nie mam wpływu. Ukłony dla Pańi i wszystkich studentów spragnionych teatru...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja