Dobry nastrój :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dobry nastrój :)

Postprzez kundzia85 N, 01.07.2012 21:05

Droga Pani Krystyno!

Właśnie przeczytałam dziennik i uśmiechałam się do komputera jak głupia :). Powiem tylko tyle (wiem, że się powtarzam, ale co tam) jest Pani po prostu niesamowita!!! Tylko Pani potrafi tak pisać. Bardzo się cieszę, bo będę miała okazję ujrzeć choć część z tych emocji o których Pani pisze, w "postaci" 32 Omdleń już w najbliższą sobotę. Jak już pisałam bardzo się cieszę z tego niezwykłego powrotu tego spektaklu i wszystkich Państwa w nim grających, w szczególności z powrotu Pana Jerzego Stuhra.Właśnie czytamy z mamą Jego ostatnią książkę.Wspaniała. Dopiero dziś zaczęłyśmy, ale zapewne szybko skończymy, bo czyta się (mamie) i słucha (mnie) fantastycznie.
A wracając do dzisiejszego Pani wpisu bardzo się cieszę, że miło upłynęła Pani niedziela. Nie zgodzę się tylko w kwestii zmierzania w kierunku dna :) , Pani Krystyno jest Pani wspaniała i każdą rolą sięga Pani gwiazd a jednocześnie jest Pani tak bliska nam "zwykłym" widzom, czytelnikom etc. I to, że teraz do Pani piszę, ja, "szaraczek", że tak powiem jest dla mnie nadzwyczajne i zwyczajne zarazem.I zawsze bardzo miłe.
Dobrego tygodnia i do zobaczenia
Pozdrawiam serdecznie
Ewa Sobkowicz

PS. Z tego wszystkiego zapomniałam pogratulować Diamentu Trójki, więc teraz GRATULUJĘ.
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Dobry nastrój :)

Postprzez Krystyna Janda Wt, 03.07.2012 08:07

Pani Ewo! Lato! Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron