Pan Jerzy i moja miłość.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pan Jerzy i moja miłość.

Postprzez marysias16 N, 08.07.2012 18:47

Miałam dzisiaj chwile wolnego..weszłam do empiku. Zupełnie nie wiedziałam co ze sobą zrobić i nagle przyszło mi coś do głowy. I znalazłam książkę Pana Jerzego Stuhra. Zdążyłam przeczytać tylko pierwsze 50 stron ale już wiem że muszę wrócić do empiku i ją koniecznie kupić. Jest cudowna. Pan Jerzy jest. Niesamowity aktor , uwielbiam go jako aktora , moi rodzice go uwielbiają i we mnie to zaszczepili. Jest nieziemsko inteligenty i wrażliwy na życie i na ludzi. Muszę powiedzieć że genialnie się czyta tą książkę a ponadto Pan Jerzy pokazał mi przez swój dziennik jak bardzo był odważny i jak nie dopuszczał do siebie żadnych złych myśli..czapki z głów.
Pamiętam że moim marzeniem było zobaczyć go na scenie i się udało..kiedy jeszcze nikt nie wiedział o jego chorobie widziałam go w "32 omdleniach " tego nigdy nie zapomnę..nie zapomnę jak małe marzenia mogą się spełniać i dać tyle przyjemności. I teraz też się wybieram z szacunku z uwielbienia i z cholernego podziwu.

P.S Jak to dobrze że istnieją tacy aktorzy jak Pani i Pan Jerzy dzięki którym ja w wieku 7 lat pokochałam ten zawód i uznałam że jest musi on być sposobem na moje życie. Za to bardzo serdecznie dziękuje. :oops: i nigdy o tym nie zapomnę bo to część mojego życia..tak jak nigdy nie zapomnę pierwszej sztuki w Teatrze TV mając 7 lat z Pani udziałem i Pana Jerzego.."Klub Kawalerów ". Dziękuję !
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Pan Jerzy i moja miłość.

Postprzez Krystyna Janda Pn, 09.07.2012 05:08

Wolne chwile w MPIKu to i moje przyjemności. Dziękuję za list. Książka Jurka i u nas w teatrze rozchwytywana. Dobrych letnich dni.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja