Milva

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Milva

Postprzez Ewa555e So, 28.07.2012 12:38

Pani Krystyno,

bardzo proszę Panią, o ile będzie to możliwe, o podanie dokładnego tytułu piosenki, jaką śpiewa Milva na zakończenie „Lamentu na Placu Konstytucji”, gdyż przesłuchałam już wszystkie dostępne nagrania i nie natknęłam się na tą właśnie piękną piosenkę. Chciałabym mieć to nagranie u siebie i słuchać tego wykonania, gdyż jak sądzę cała Milva to także jest wielkie objawienie sceniczne sprzed wielu, wielu lat. Pięknie śpiewa, porusza się, a przy tym jej uroda i wdzięk to jest już.........ach, co tu dużo mówić, każdy widzi..........i oceni.

Pani Krystyno, czy liczyła już Pani, ile ma Pani wiernych czytelników Pani forum, bo tak na moje oko jest ich około 900 osób. To także jest ładna cyfra.

Pozdrawiam z upalnego i słonecznego Milanówka, Ewa.
"Z życiem jak ze sztuką w teatrze: ważne nie jak długo trwa, ale jak zagrana". Seneka Młodszy
Avatar użytkownika
Ewa555e
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pt, 06.01.2012 16:48
Lokalizacja: Milanówek

Re: Milva

Postprzez Krystyna Janda Śr, 01.08.2012 04:45

Jestem na wakacjach i niestety nie pamiętam dokładnego tytułu. Pozdrawiam. Pamiętam że pierwsze słowa brzmią ...jestem Maria z Buenos Aires....i jest to Piazzola Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja