Zaproszenie za lekcję botaniki?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zaproszenie za lekcję botaniki?

Postprzez Alison So, 18.08.2012 13:04

Zapraszam do teatru. Proszę napisać kiedy, w niedzielę, poniedziałek czy wtorek? Zostawię zaproszenie na dwie osoby. Pozdrowienia i podziw, bo zdjęcia nieostre.

Pani Krystyno, jaki miły odzew. :D Jestem przeogromnie wdzięczna, niestety w najbliższych dniach nie będę mogła skorzystać z zaproszenia. Wieczorny spektakl w Warszawie dla kogoś ze Śląska to cała wyprawa. Ja spotykam się z Panią regularnie kiedy Pani do nas, na Śląsk przyjeżdża ze spektaklami, żadnego nie przepuszczam.
Jestem u progu wyjazdu na zasłużone wakacje w moje ukochane miejsce na Ziemi i muszę jeszcze różne swoje sprawy, w tym służbową pisaninę wyprowadzić na prostą żeby nie myśląc o niczym móc siąść we wrzosach, na skraju skalistego klifu i patrzeć na Atlantyk, i wdychać słone powietrze i nie myśleć co jeszcze wisi nade mną i chce mnie wykończyć. Żyję już tylko tą perspektywą.
Do Polonii wybieram się koniecznie, bo marzy mi się zobaczyć Panią na scenie w duecie z panem Jerzym Stuhrem, więc kiedy tylko będzie to możliwe ze względów czasowo-finansowych - zjawiam się, jestem już na tym etapie życia, że marzenia trzeba spełniać od ręki, nie odkładać na później, bo kto wie czy będzie jeszcze jakieś "później".....

Z ogromną przyjemnością niosę kaganek oświaty ekologicznej i mam jeszcze to wielkie szczęście w życiu, że mi za to płacą :wink: Tak więc polecam się na przyszłość w sprawie wszelkich zagadek botanicznych, bo to wielka przyjemność znać z imienia i nazwiska mijane po drodze rośliny, n'est ce pas? :wink:

Pozdrawiam najserdeczniej i jeszcze raz dziękuję za tak miły odzew na moją małą lekcję botaniki spacerowej :D - A.

P.S. A tam się wybieram - Bretania - miejsce gdzie czas płynie w zupełnie innym tempie niż w reszcie świata, kamienna, surowa, tajemnicza, trochę magiczna, a zarazem ciepła i kolorowa, i o tej porze roku cudownie bezludna. :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W tym zameczku w Ploumanac'h Henryk Sienkiewicz z dziećmi spędzał wakacje u Bruno Abakanowicza i to tu powstało kilka rozdziałów Krzyżaków :D
Alison
 
Posty: 95
Dołączył(a): Śr, 04.04.2007 10:00

Re: Zaproszenie za lekcję botaniki?

Postprzez Krystyna Janda So, 18.08.2012 22:25

Dziękuję Pani. Życzę dobrych wakacji i dziękuję za zdjęcia. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron