Wywiad w Radiowej Czwórce

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wywiad w Radiowej Czwórce

Postprzez ada1972 N, 19.08.2012 10:04

Dzień dobry Pani Krystyno,

Obejrzałam wczoraj wywiad z Panią w radiowej "Czwórce". Dobrze się stało, że twórcy tej stacji zdecydowali się na formułę radia internetowego, "radia z wizją", w dosłownym tego słowa znaczeniu. Bardzo wzbogaca to przekaz i formę prezentowanych wywiadów. Materiał oczywiście zgrałam sobie w formie filmu DVD i dodałam do swego domowego archiwum. Cieszę się niezmiernie, że Pani teatry mają tak bogaty repertuar odnośnie kolejnego sezonu, że są w doskonałej formie i bezpiecznie, z optymizmem mogą patrzeć w przyszłość. Miło mi także, że Pani przedsięwzięcie związane z wystawieniem monodramu na podstawie książki Pani Danuty Wałęsowej będzie miało miejsce. Mam nadzieję, że monodram "Danuta W" będzie sukcesem na miarę "Shirley Valentine", czy "Białej Bluzki". Mocno trzymam kciuki za powodzenie tego przedsięwzięcia. Osobiście nie mam najmniejszych wątpliwości, że to będzie kolejny sukces. Bo Pani tak już po prostu ma... :) Mam też nadzieję, że kiedyś wreszcie uda mi się zobaczyć Panią na scenie. Bardzo, bardzo życzyłabym sobie tego.

Serdecznie Panią pozdrawiam, życząc miłej, spokojnej niedzieli oraz dobrych kolejnych dni. Powodzenia w pracy życzę.... :)

Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Wywiad w Radiowej Czwórce

Postprzez Krystyna Janda N, 19.08.2012 11:18

Bardzo dziękuję pani Ado. Dobrego dnia. Miłego...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja