Droga pani Krystyno !

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Droga pani Krystyno !

Postprzez 148 Pn, 04.03.2013 16:29

Droga pani Krystyno!
Na wstępie mojego listu chciałabym powiedzieć, że jestem wielką fanką zarówno Pani gry aktorskiej, jak i piosenek, które Pani wykonuje :).
W tym roku piszę maturę i zastanawiam się nad wyborem przyszłych studiów. Od zawsze fascynował mnie teatr i to uczucie, którego doświadczam będąc na scenie. Staję się wtedy kimś innym i zapominam o całej przeszłości i zmartwieniach. Jestem tu i teraz. To nie jest tak, że kogoś udaje, ale tym Kimś jestem i to jest piękne. Chciałabym to robić przez całe życie, dlatego myślę o szkole aktorskiej. Jednak bycie aktorką w moim przypadku jest chyba mało prawdopodobne, pomimo tego, że podobno "mam talent". Do szkół aktorskich dostają się nieliczni, a po szkole aktorami zostaje podobno mniej niż połowa. To straszne, że nie można robić tego co się kocha. Wiem, że można grać w serialach, bez ukończenia szkoły aktorskiej, ale dla mnie to nie jest granie. Prawdziwą przyjemnością według mnie jest bycie aktorem w teatrze.
Mimo to spróbuję i pojadę na castingi do jednej z akademii teatralnych ;). Wiem, że się nie dostanę, ale lepiej spróbować, niż później żałować, że się czegoś nie zrobiło...
Czy uważa pani, że studia aktorskie to dobry pomysł w dzisiejszych czasach?

Z wyrazami szacunku
148
148
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 04.03.2013 15:29

Re: Droga pani Krystyno !

Postprzez Krystyna Janda Pn, 04.03.2013 23:02

Czy studia w Akademii teatralnej to dobry pomysł? Mimo wszystko świetny. I nie na casting Pani pójdzie a na egzamin. Powodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja