Och p. Krystyno, p. Krystyno...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Och p. Krystyno, p. Krystyno...

Postprzez Cezaryna Pt, 29.03.2013 23:13

...świąteczne przyjemności i zamyślenia...powiada Pani.
I ja od tej chwili przeszłam w ten błogi stan; w nosie mam niedokończone "jakieś" przed-świąteczne sprawy, gwiżdżę na to, że ludziska szaleją zakupy robiąc przesadne i zbędne zazwyczaj, nijak nie poddaję się - nota bene coraz głupszym - " tematycznym " reklamom, nie przejmuję tym, że " zarobiona " NIE JESTEM, a ponoć być powinnam, bo przecież tradycja taka...
Bardziej frasuje mnie to, że Wielkanoc zbliża się śnieżnymi krokami i pewnie przywitamy ją w zimowym anturażu...
Ale Pani oczywiście wiosny życzę świątecznej, odpoczynku tyle efektownego, co efektywnego
/ w sensie: kanapa, fotel, sofa tudzież inne meble służące błogiemu lenistwu. Hi, hi, hi./
I do "zobaczenia" na Baby Chanel, gdyż nabyłam, drogą kupna " imieninowe " bilety w miejscu eksponowanym - rząd 4 !
Widziałam teaser /może być nawet zwiastun hi, hi/, oj będzie się działo !
Szósty kwietnia, godz. 19.30. Będzie Pani również ?
Ściskam mocno, radośnie, serdecznie, na zapas wiosennie - słowem : Hallelu-Jah !
Grażyna z Żoliborza.

Ps. Czy ma Pani wprawę w robieniu pierwszo-kwietniowych psikusów ? A może Pani ktoś coś fajnego "przygotował " na prima aprilis ?
Cezaryna
 
Posty: 36
Dołączył(a): N, 10.03.2013 14:07

Re: Och p. Krystyno, p. Krystyno...

Postprzez Krystyna Janda N, 31.03.2013 04:51

Pani Grażyno przede wszystkim dobrego nicnierobienia, to rozluźnia taka decyzja o jest mi wszystko jedno, Nie na za długo zbawienna. Jeśli chodzi o Babę Chanel będę na ostatniej próbie generalnej i premierze, w pozostałe dni gram albo coś mam. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja