czas w Święta...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

czas w Święta...

Postprzez Inka Pn, 01.04.2013 14:32

Droga Aktorko !

Tak..to czas na wolny czas...W TV , prawda : NIC,NIC,NIC do obejrzenia ! Więc włączone po kolei DVD z "Pokłosiem" (nie byłam w kinie, nie złozylo się) i "Wymyk" . Pierwszy film rozczarował. Poruszony w nim temat - ważny, ale jakoś płytko pokazany...jakiś kilka mało wiarygodnych scen, takich "na siłę"...Ostatnia scena ze Stuhrem przybitym na drzwiach stodoły - trochę niewiarygodna ...albo bardzo niewiarygodna...Moze się nie znam, może są takie wsie,może tak ludzie nienawidzą...Ja z Wielkopolski, tu nie spotkałam nigdzie takich emocji,nastrojów. Pewnie i tu są antysemici, tyle, że tego nie widać, nie słychać...
A "Wymyk"...to smutny film o odpowiedzialności za swoje czyny (lub ich brak w sytuacji zagrożenia), o wyrzutach sumienia, o chwili, która zmienia życie kilku osób na zawsze....Więckiewicz dobry, dobry w tym filmie.
Wiele polskich filmów widziałam ostatnio, od lat tylu nie widziałam !! Dobre kino, świetni aktorzy, świetni reżyserzy. Jak dobrze.
A Pani syn uwielbia fizykę ? Żaden z synów nie zmierza w kierunku aktorsko-reżysersko-filmowym ? Tak fajnie o nich Pani kiedyś pisywała, tak zabawnie...

Pozdrawiam serdecznie !!
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: czas w Święta...

Postprzez Krystyna Janda Śr, 03.04.2013 17:27

Tak, ja też ostatnio widziałam sporo dobrych polskich filmów. Dobrze zrobionych i dobrze granych . Super. A synowie coż...na szcęście. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja