Posprzątane

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Posprzątane

Postprzez Teatromaniak Pn, 29.04.2013 03:34

Witam Pani Krystyno!

Widziałem Panią w sobotę na spektaklu "Posprzątane" w Teatrze na Woli, w ramach WST. Byłem bardzo pozytywnie zdziwiony, gdy Panią zobaczyłem, bo o 16 grała Pani u siebie "Ucho, gardło, nóż", który nie jest łatwym spektaklem i z pewnością wymaga sporego wysiłku od Pani, a na 19 była Pani już tam. Naprawdę szacunek za tą energię i podejście do życia jakie Pani posiada! Chciałbym się zapytać jak Pani się podobał spektakl?

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego,

Dawid

Obrazek
"Kiedy nic się nie dzieje,
kiedy noce i dnie tylko nużą,
mieć ogromną nadzieję to przecież dużo."

Dorota Czupkiewicz
Teatromaniak
 
Posty: 1803
Dołączył(a): Cz, 09.10.2008 21:25
Lokalizacja: Polska

Re: Posprzątane

Postprzez Krystyna Janda Pn, 29.04.2013 05:18

Podobała mi się pani Muskała bardzo , bardzo. Poza tym podobało mi się częściowo. jeśli to kpina jak rozumiem, to z raka mnie nie bawi, ani ze stosunków ludzkim wtedy, podczas choroby. Rozumiem ze to miała być parodia typu literatury i tematów. No i 3 godziny? Ja umieram po dwóch. Mama problem z czasem w teatrze, niewątpliwy. Pani Gabriela mnie wprawiła w zachwyt. Dużo umie, jest przenikliwie inteligentna. Więcej nie napiszę bo nie czuje się do tego powołana, szczególnie że byłym zaproszona. To tekst głośny , nagradzany, mnie nie bawi. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja