Dowody na istnienie Boga

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dowody na istnienie Boga

Postprzez KasiaS Śr, 15.05.2013 06:52

Witam Panią Pani Krystyno,

Jesienią ubiegłego roku byłam na wykładzie u krakowskich dominikanów dotyczącym dowodów na istnienie Boga. Tu mam zapis wykładu:

http://kasiaszarek.wordpress.com/2012/1 ... najgorzej/

Kiedyś Pani pisała o telefonie od Leszka Kołakowskiego po śmierci swojego męża. Nie wiedziała Pani czy dzwonił naprawdę ten filozof czy to był jakiś szaleniec. To był wpis z soboty szesnastego marca tego roku. Tego samego dnia, także u krakowskich dominikanów, uczestniczyłam jako słuchacz w konferencji naukowej na temat autorytetów. Jednym z prelegentów była pani Agnieszka Kołakowska, córka Leszka Kołakowskiego. Miała dość ciekawy wykład na temat tego, że w sztuce - jej zdaniem - autorytety są niepotrzebne. Pani Agnieszka jest mężatką i jest z tego rocznika, że mogłaby rodzić swojego syna wtedy kiedy Pani rodziła swoje dziecko. Nie wiem czy pani Kołakowska ma syna, wnuka pana Leszka Kołakowskiego. Tego nigdzie nie znalazłam w internecie. Osobiście nie wypadałoby mi się spytać, zresztą Pani wpis przeczytałam jak wróciłam z konferencji.

Ale prawdopodobieństwo, że dzwonił wtedy do Pani prawdziwy Leszek Kołakowski i mówił o tej zbieżności, że obie panie w tym samym czasie rodziły swoje dzieci jest większe niż może się Pani spodziewać.

Pozdrawiam Panią - Kasia.
KasiaS
 
Posty: 20
Dołączył(a): Cz, 13.09.2012 10:30

Re: Dowody na istnienie Boga

Postprzez Krystyna Janda Cz, 16.05.2013 03:55

Serdecznie Panią pozdrawiam. Tak, dziś już wiem że to był pan prof. Kołakowski. Głębokie ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja