Ja się zgadzam z tym Panem.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ja się zgadzam z tym Panem.

Postprzez Karo-lina Śr, 09.10.2013 19:10

Ja się zgadzam z tym Panem, powinna Pani dostać Oskara za Shirley, ja na Shirley płaczę ze śmiechu non stop.
W ogóle to ja za tą Shirley okropnie tęsknie, ale jak na złość Pani gra ją ostatnio wyłącznie w dni powszednie, a my przyjeżdżamy z Łodzi i ciężko się w tygodniu wyrwać do Warszawy.
Marzy mi się jakaś sobota z Shirley, może się uda ?

Ale za to 19 października zobaczę „Konstelacje” już nie mogę się doczekać. Panią Marysię widziałam już w niejednym spektaklu i rzecz jasna uwielbiam, byłam też na trzech spektaklach w Teatrze Narodowym z udziałem Pana Grzegorza i również uwielbiam, więc ciekawość tego duetu na jednej scenie rośnie z każdym dniem.

Tak sobie siedzę i myślę i wychodzi mi, że w ciągu niecałego roku – liczę od stycznia 2013 do teraz - widziałam w Pani teatrach 12 różnych spektakli, w tym kilka z nich po kilka razy ( kocham Pocztówki z Europy !! ) .
To już chyba trochę nałóg, ale bardzo przyjemny.

Wszystkiego dobrego!

Karolina
Karo-lina
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 29.04.2013 20:39

Re: Ja się zgadzam z tym Panem.

Postprzez Krystyna Janda Cz, 10.10.2013 21:44

Ach jak miło! Konstelacje są świetne! Dobrego wieczoru życzę. Ukłony. Shirley w weekend? Musze powiedzieć żeby tak z raz wstawić. Na razie gram wciąż na początku tygodnia, bo Shirley wciąż się sprzedaje, nawet w trudnych terminach.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja