Maria Callas. Lekcja śpiewu - ciąg dalszy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Maria Callas. Lekcja śpiewu - ciąg dalszy

Postprzez pomarańcz Wt, 12.11.2013 15:06

pomarańcz napisał(a):Proszę napisać ale tak szczerze szczerze: Czy wraca Pani do Callas bo sukces kasowy? A może dlatego, że tylu widzów o nią prosi? A może dlatego, że chce Pani pokazać tę Callas młodszym pokoleniom? Co Panią zainspirowało do tego żeby wrócić do Callas? Może brak jakiejś innej nowej roli dla Jandy w Polonii po Zmierzchu?

Krystyna Janda napisał(a):Mama za dużo ról w tej chwili w repertuarze, co najmniej rok, nie powinnam dołączać nowej. Jeśli dodam to coś muszę wyrzucić z głowy. Ucha i Bluzki mi żal. Żal się rozstać. A oba tytuły nie gromadzą już kilku pełnych sal w miesiącu. Ale jednak wielu ludzi przy kasie pyta o spektakl z moim udziałem. Callas ma być w Ochu nie w Polonii. Mam nowy projekt dla siebie na przyszły rok, ale tekst jest w tej chwili dopiero realizowany w Ameryce , prawa będą za ro na Polskę. Pozdrawiam.


Szanowna Pani Krystyno
Ludzie pytają o spektakle z Pani udziałem bo nie oszukujmy się, Fundacja i prowadzone przez nią 2 teatry są oparte na Pani i to Pani jest najgłówniejszym motorem na który chce się przychodzić. Jeśli Pani przestanie grać to łatwo dalej nie będzie. Wiele osób z którymi rozmawiam na ten temat tak uważa.

Proszę napisać: kiedy planowana jest Callas w Ochu? Wiosną przyszłego roku?
To wspaniała informacja, że Callas znowu ożyje :)
Ciekawe jaka będzie... czy też inna jak SV... zobaczymy.
Bilet kupuje już dzisiaj :wink:
Pozdrawiam serdecznie
pomarańcz
Avatar użytkownika
pomarańcz
 
Posty: 50
Dołączył(a): Cz, 13.09.2012 20:19

Re: Maria Callas. Lekcja śpiewu - ciąg dalszy

Postprzez Krystyna Janda Wt, 12.11.2013 16:29

Nic jeszcze nie wiem, i nie zależy to tylko ode mnie, to zespół osób. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja