Wspaniałych Świąt!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wspaniałych Świąt!

Postprzez żyletka Pn, 23.12.2013 21:30

Kochana Pani Krystyno!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku 2014 chciałabym życzyć przede wszystkim dużo dużo dużo zdrowia , żeby się Pani spełniły Bożonarodzeniowe życzenia, te trudne i łatwe do spełnienia. Niech się spełnią te duże i małe,mówione głośno lub niemówione wcale. A Gwiada Betlejemska niech oświetla Pani osobistą drogę szczęścia i miłości.

Obrazek
PS1.
Dziękuję za wspaniały teatralny rok pełen wzruszeń i uśmiechu. Następny zapowiada się równie cudownie : „Ich czworo”, „Miłość Blondynki”, „Medea”... Wszystko na pewno zobaczę i to pewnie nie jeden raz. 
Ostatnio słuchałam z Rodzicami „Moich rozmów z dziećmi”. Wspaniały, miły pretekst do poważnych rozmów. Dziękuję.
PS2.
Świetny dzwonek na telefon ! Ja też lubię zimą wspominać lato.
W tym roku zamiast skał i kamieni na Bałkańskim odludziu był piasek w "kurorcie". Zawsze na wyjeździe ja albo któryś z współtowarzyszy wśród wielu książek ma „Różowe...” lub którąś „Małpę” i przypadkiem utrwala na zdjęciu :) Załączam przy okazji :)
Obrazek
żyletka
 
Posty: 28
Dołączył(a): Śr, 07.10.2009 20:34

Re: Wspaniałych Świąt!

Postprzez Krystyna Janda Pn, 23.12.2013 23:05

Miła Żyletko, serdeczne życzenia wszelkie z okazji i bez okazji wysyłam. Dziękuję bardzo za dobre słowa.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja