Bardzo miła niespodzianka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Bardzo miła niespodzianka

Postprzez JagodaP So, 11.01.2014 15:06

Pani Krystyno,

Nawet Pani nie wyobraża jaką wspaniałą niespodziankę, robicie mi Państwo, przyjeżdżając ze
spektaklem "32 Omdlenia", na nasze Olsztyńskie Spotkania Teatralne.
Właśnie 2 dni temu dowiedziałam się o tym, przeglądając na stronie teatru, program tych spotkań.
Już ten spektakl widziałam w Polonii, jak został wznowiony, po powrocie Pana Stuhra na scenę.
Umówiłam się z koleżanką mieszkającą w Wolbromiu, koło Krakowa i z dwiema koleżankami/plus 1 mąż /
z Warszawy i spędziliśmy wspaniałe chwile w Pani Teatrze. Byliśmy zachwyceni grą całej trójki.
Teraz z wielką przyjemnością obejrzę Państwa w naszym teatrze, który w listopadzie, wznowił swoją
pracę po długim remoncie. Jest jeszcze jedna, szczególnie miła dla mnie sprawa.
Dnia 23 marca są moje urodziny, więc traktuję przyjazd Państwa jako mój prezent urodzinowy i cieszę się,
ze ten, świąteczny dla mnie, wieczór spędzę w tak wyjątkowym towarzystwie. Teraz tylko muszę
21 lutego, sprytnie ustawić się w kolejce po bilety, żeby wszystko się spełniło :D

Przesyłam dużo serdeczności i z niecierpliwością czekam na przyjazd Pani, Pana Gogolewskiego i Pana Stuhra, których za Pani pośrednictwem, też bardzo serdecznie pozdrawiam.

Jadwiga Pietrzak
Avatar użytkownika
JagodaP
 
Posty: 498
Dołączył(a): N, 26.08.2007 17:13
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Bardzo miła niespodzianka

Postprzez Krystyna Janda Pn, 13.01.2014 07:05

Szanowna Pani, pozdrawiam i zagramy z radością dla Państwa. Wszystkiego dobrego i miłego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja