Tourne po Italii

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Tourne po Italii

Postprzez NorbertS Cz, 16.07.2015 08:42

Droga Pani Krystyno,

Żyjemy w czasach, w których każdy może praktycznie wszędzie podróżować, planując przy tym co chcę zobaczyć? gdzie? i za ile? I tutaj w tej kwestii jest to podejście indywidualne wraz z gustem i opinią. Ale jest jedna rzecz, która dodaje "smaku" w wyprawie/wyjeździe/ tourne - odpowiednie towarzystwo i dobra zabawa. Jak zobaczyłem w dzienniku zamieszczone z wyprawy do Sieny tyci zdjęcie a na nim p. Janusza Gajosa, to pomyślałem: Ma Pani FAJNIE :P . Mogę się tylko domyślać, że p. Gajos robi milion ciekawych zdjęć (a aparaty + obiektywy ledwo się mieszczą w torbie podręcznej). Tak, mamy podobną pasje :oops: . A zdjęcia/styl p. Janusza są mi dobrze znane.
I teraz kiedy ładuje Pani bateryjki, proszę pomyśleć o nas i znaleźć/rozważyć możliwość ściągnięcia p. Gajosa znów do swojego Teatru. Wiemy, że nasz ceniony aktor lubi role nowe, postacie, których nie musi powtarzać - bo już to zagrał, ale myślę, że w tej Pani mądrej główce coś kiełkuje i ma Pani pomysł jak skusić aktora, niczym wąż w Edenie i pojawi się znów na scenie T. Polonii.

Głębokie ukłony,
Z pozdrowieniami
N.
NorbertS
 
Posty: 19
Dołączył(a): Śr, 29.04.2015 12:57

Re: Tourne po Italii

Postprzez Krystyna Janda N, 19.07.2015 05:57

Szanoeny Panie, pan Janusz niestety , mimo wcześniejszych wspólnych naszych planów, w tym sezonie wybrał kino, ma przed sobą kilka ról filmowych. No trudno. Ukłony i pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron