Cenzura według demokratów

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Cenzura według demokratów

Postprzez trojden Cz, 17.12.2015 21:41

Szanowna Pani Dyrektor,

Myślę, że to bardzo dobrze, że jeden z bliskich Pani ideowo użytkowników napisał na forum o odznaczeniu przyznanym Panu Lechowi Łotockiemu, mającemu przecież też swój udział w sukcesie "Weekendu z R."Dzięki temu niektórzy, cokolwiek by o tym myśleli, mogli się o tym dowiedzieć. Na stronach obu teatrów zamieszczane są informacje o sukcesach współpracujących z fundacją aktorów-nagrodach, jubileuszach itp. No, ale tutaj niechęć do odznaczającego okazała się silniejsza (bo przecież "nienawidzę malkontentów"). A może to tylko przeoczenie, też jednak dużo mówiące o Państwu. Bardzo też dużym nadużyciem jest łączenie tych nagród wyłącznie z udziałem w filmie "Smoleńsk"-Pan Lech Łotocki to świetny aktor o dużym dorobku, a Pani Ewa Dałkowska-czy naprawdę trzeba coś dodawać? Myślę, że w głębi ducha Pani Dyrektor darzy oboje kolegów sympatią i szacunkiem.


Nie mogę Pani nie lubić, a do wyroków Trybunału i każdego innego sądu w Polsce radzę mieć jednak zaufanie mocno ograniczone, jako prawnik ze sporym już doświadczeniem coś na ten temat wiem i nie mam tu na myśli skrzywienia ideologicznego.

Z wyrazami szacunku i nieodmiennego współczucia

Piotr z Warszawy k. Milanówka
trojden
 
Posty: 45
Dołączył(a): Wt, 05.06.2012 20:32

Re: Cenzura według demokratów

Postprzez Krystyna Janda N, 20.12.2015 10:38

Dobrych Świąt i roku 2016 mimo wszystko.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja