Gorąca Prośba!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Gorąca Prośba!!!

Postprzez NorbertS Wt, 19.01.2016 20:22

Szanowna Pani Krystyno,

W minionym tygodniu dotarł do mnie album fotograficzny nr IV p. Janusza Gajosa i od p. Elżbiety Gajos. Ponieważ, nie mam fizycznej/realnej (namiary kontaktowe) możliwości podziękowania drogą zwrotną za ten album, myśl, która mi przyszła do głowy to podziękowanie przez Panią. I dlatego zwracam się z gorącą prośbę o przekazanie podziękowania p. Elżbiecie za ten album, który do mnie bez problemu dotarł. Podziękowanie od „Mazura” z Poznania (na pewno będzie zorientowana od kogo, gdyż mieliśmy okazję krótkiej rozmowy po spektaklu w stolicy wielkopolski „Kotka na gorącym blaszanym dachu”).

A wracając na chwilę do wspomnianego albumu, podoba mi się w nim Pani zdjęcie (jest takie z pogranicza jawy/snu). Nie ma nazwy (oprócz podanego imienia i nazwiska), ale kolejna myśl jaka do mnie przyszła: to tytuł zdjęcia mógłby być „W biegu”. Idealnie by pasowało do Pani codziennego dnia, które pewnie tak wygląda.

W sobotę 16 stycznia, przez przypadek widziałem Panią w TVP Polonia w programie „Kulturalni PL”. Mówiła Pani o planach repertuarowych dla Polonii i Och Teatru, między innymi o „Kto się boi Virginii Wolf i o Szwejku. Zaintrygowało mnie ten ostatni plan do realizacji i zaciekawił. Na pewno będę obecny jak ten tytuł wejdzie do repertuaru i będę trzymał kciuki, żeby fajnie się udało.

Serdecznie Pozdrowienia
:)
NS
NorbertS
 
Posty: 19
Dołączył(a): Śr, 29.04.2015 12:57

Re: Gorąca Prośba!!!

Postprzez Krystyna Janda Cz, 21.01.2016 06:45

POZDRAWIAM PANA. PRZEKAŻĘ PODZIĘKOWANIA. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja