Matki i synowie 27.05 DZIĘKUJĘ

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Matki i synowie 27.05 DZIĘKUJĘ

Postprzez rafal.kita Pt, 27.05.2016 23:03

Pani Krystyno,

chciałem z całego serca podziękować Pani i wszystkim Twórcom za dzisiejszy spektakl "Matki i Synowie".

Dotychczas nigdy nie udzielałem się na forum, uznając, że nie mam nic istotnego do powiedzenia, jako zwykły widz o ścisłym umyśle.

Mam 31 lat i moją przygodę z teatrem zacząłem jako nastolatek od oglądania Pani spektakli w Teatrze Powszechnym.

Od samego początku istnienia teatrów Pani Fundacji z uwagą i z przyjemnością uczestniczę w Państwa spektaklach, przez te wszystkie lata uciekło mi tylko kilka tytułów granych krótko podczas moich dłuższych pobytów za granicą.
Od czasu studiów często odwiedzam wiele innych teatrów, w każdym roku mam szansę obejrzeć kilkadziesiąt spektakli, również za granicą.
Mimo że nie wszystkie spektakle w Pani teatrach trafiają do mnie, to nie zmienia się najważniejsze: zawsze jako widz czuję ogromny szacunek i serdeczność ze strony każdej osoby, każdego ogniwa pracującego dla Polonii i Och, co niestety zdarza się dziś rzadko zarówno w innych teatrach jak i w realnym świecie.

Dzisiejszy spektakl "Matki i Synowie" poruszył mnie do głębi, co NIGDY nie zdarzyło mi się w takim stopniu.
Mimo że znałem wcześniej treść sztuki i wiedziałem, czego się spodziewać, do końca siedziałem ze ściśniętym gardłem i łzami w oczach. Dopiero po kolejnych Państwa ukłonach byłem w stanie ruszyć się, żeby bić zasłużone brawa na stojąco.
Wróciły głęboko zakopane wspomnienia mojej pierwszej miłości, która nagle ciężko zachorowała i odeszła, dzięki Państwa wybitnej interpretacji tego znakomitego tekstu czuję prawdziwe katharsis. Podziwiam finezję operowania pauzą w dialogach, co dziś można spotkać niezwykle rzadko.


Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę wiele determinacji w tych trudnych czasach dobrej zmiany,

Z wyrazami szacunku,

Rafał Kita.
rafal.kita
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 27.05.2016 22:31

Re: Matki i synowie 27.05 DZIĘKUJĘ

Postprzez Krystyna Janda N, 29.05.2016 04:48

Babrdzo Panu dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja