prosba o zyczenia dla Mamy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

prosba o zyczenia dla Mamy

Postprzez Alek4 Śr, 04.05.2016 16:58

Szanowna Pani Krystyno,

zwracam się do Pani z prośbą o przyłączenie się do niespodzianki, którą organizujemy dla Mamy na jej 60-te urodziny. Przygotowujemy album ze zdjęciami od bliskich, przyjaciół, życzliwych i ważnych dla Mamy osób. Zasada jest taka, że osoba, która składa życzenia robi sobie zdjęcie (np. telefonem komórkowym) tzw. selfie, a w ręku trzyma widocznym na tym zdjęciu kartkę papieru z napisanym życzeniem/ życzeniami (według uznania). Gdyby Pani zechciała także włączyć się do tej urodzinowej niespodzianki i przesłać nam takie foto-życzenie od siebie będę ogromnie wdzięczna. Mama bardzo szanuje Pani aktorskie kreacje, pracę, felietonty, książki. Sama zajmuje się tworzeniem wielopokoleniowego teatru w małej społeczności dolnośląskiego miasteczka. Jestem pewna, że życzenia od Pani sprawiłyby Jej ogromną radość. Jeśli zechce Pani się włączyć proszę przesłać zdjęcie z życzeniami na mój adres: aleksandra.konopko@gmail.com. Niestety mamy już mało czasu , życzenia zbieramy do 6 maja (7.05 są urodziny).Trochę późno znalazłam to formu, które daje możliwośc skontaktowania się z Panią. Tym bardziej będę wdzięczna, jeśli poświęci nam Pani swój czas. Pozdrawiam Panią serdecznie, osobiście również dziękuję za Pani artystyczną pracę. Życzę wszystkiego dobrego! Ola
Alek4
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 04.05.2016 16:29

Re: prosba o zyczenia dla Mamy

Postprzez Krystyna Janda So, 18.06.2016 07:36

Szanowna Pani, mam bardzo dużo takich próśb, nie mogę ich spełniać. Składam Mamie najserdeczniejsze życzenia z całego serca. Pozdrowienia dla Państwa.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja