nie dać sie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

nie dać sie

Postprzez Catalina Cz, 23.06.2016 17:49

Droga Pani, tak sobie myślę, ze nie można się dać sprowokować. ani za jednymi , ani za drugimi nie jestem, Każdy ma coś za uszami, choć dziś widzę, że ci, co byli to niezłe sługusy i sprzedawczyki. ale tu chodzi o coś innego. Nie bać się, nie żyć w lęku. dbać o ducha. nie dać się prowokować i budować moc. to, co się dzieje, działo się ciągle, wszędzie, od dawna i we wszystkich krajach...
nie dać się wciągnąć. tak się rodzę konflikty i wojny. być ponad to i nie dać nikomu okazji do zarabiania na naiwnościach ludu. tak sobie myślę, że o to chodzi.
życia życzę! pięknego, bez względu na wszystko. w miłości i w mocy.

szłam niedawno nad brzegiem pięknego morza szmaragdowego, a tu naprzeciwko pani w koszulce: LOVE IS WHY WE ARE HERE.
dla miłości tu przyszliśmy, dla przezwycieżenia samych siebie.
pozdrawiam serdecznie
Catalina
Catalina
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 23.06.2016 16:20

Re: nie dać sie

Postprzez Krystyna Janda N, 17.07.2016 07:15

Catalino, Catalino, miłość to wielkie słowo, piękne, staram się być człowiekiem który rozumie jego wielkość. Serdeczności.
A propos "sprowokować". Na tym forum jest kilka osób zablokowanych przeze mnie i ja ich postów nie widzę , zwyczajnie. Od jakiegoś czasu, po kilku obrażających mnie lub moich przyjaciół wypowiedziach blokuję osobnika i z głowy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja