Mam dość

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Mam dość

Postprzez malwoj Śr, 10.08.2016 21:21

Pani Krystyno,
wyobrazam sobie, jak Pani cięzko.
Ja nie muszę przezwycięzac tylu trudnosci, a mam szczerze dosc.
Mam dosc tych podejrzliwych, nieufnych, malych ludzi, ktorzy szerzą atmosferę strachu i pomowien. Najgorsze jest to, że za tym idą konkretne dzialania, jak np. odmowa dotacji na spektakle uliczne w Warszawie i inne Pani dzialania.
Dzisiaj TVP Info przekroczyla kolejne granice (siedzę na Mazurach i to jest jedyna tv informacyjna). Pan Cenckiewicz nazywany (o matko!) profesorem, mądrzący się na temat czasow, kiedy jeszcze nie było go w planach i wyciągajacy z rekawa jak magik kolejne "sensacyjne" nowe dokumenty. IPN niedlugo dobierze się do bitwy pod Grunwaldem, oczywiscie wtedy, kiedy juz podepcze wszystkie bieżące autorytety. Potem jeszcze dwoch "oponentow" mających to samo negatywne zdanie na temat Trybunalu Konstytucyjnego, a w przerwach prezes na drabince.
Do tego podłe szkalowanie Pani.
Trudno to wszystko wytrzymać.
Jedyna nadzieja, jak napisał Cyryl, że to kiedys minie, aby przetrwać.
Życzę siły, wiary i wytrwałosci. Psy szczekają, a karawana idzie dalej.
Wierni widzowie są z Panią.
Pozdrawiam serdecznie

Małgośka

P. S.
Strasznie brakuje mi tych ulicznych spektakli. Pani prezydent Warszawy powinna sie wstydzić, że to nie Ona była sponsorem Pani spektakli, tylko prezydent Poznania.
M.
malwoj
 
Posty: 107
Dołączył(a): Pn, 10.04.2006 11:12

Re: Mam dość

Postprzez Krystyna Janda Cz, 11.08.2016 06:15

Ślę uśmiechy i pozdrowienia na Mazury. Serdeczności. Jakoś Warszawie nigdy te uliczne spektakle nie były potrzebne, wszystkie te spektakle przez 9 lat były finansowane kolejno przez poprzednich ministrów kultury i to z jakiegoś funduszu odwoławczego, w w bezpośrednim konkursie komisje nigdy nie przyznały nic. A ja juz nic z tego nie rozumiem. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Re: Mam dość

Postprzez Krystyna Janda Cz, 11.08.2016 06:15

Ślę uśmiechy i pozdrowienia na Mazury. Serdeczności. Jakoś Warszawie nigdy te uliczne spektakle nie były potrzebne, wszystkie te spektakle przez 9 lat były finansowane kolejno przez poprzednich ministrów kultury i to z jakiegoś funduszu odwoławczego, w w bezpośrednim konkursie komisje nigdy nie przyznały nic. A ja juz nic z tego nie rozumiem. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja