maj

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

maj

Postprzez Agalub So, 19.03.2005 13:20

Pani Krysiu.
Wiem,z e Pani z dnia na dzien zyje ostatnio szczegolnie i duzo na glowie. Ale bardzo mi zalezy na zobaczeniu Pani gdzies w teatrze. Przyjezdzamy z mezem do Polski 2 maja na tydzien. Baardzo chce zaspokoic moj teatralny glod Jandowy. Prosze powiedziec, ze gra Pani cos w tych dniach w centralnej (Wwa), poludniowej (Krakow) lub wschodniej (Lublin-choc watpie) Polsce.
Juz sie nie moge doczekac. Pozdrawiam cieplo.
Zycze spokoju na dzisiejszy dzien, by owocnie bylo wieczorem.
Agnieszka Danielak
Avatar użytkownika
Agalub
 
Posty: 30
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 18:50
Lokalizacja: Jaslo-Lublin-Londyn

Postprzez Krystyna Janda N, 20.03.2005 06:42

W kwietniu nie gram " Małej" w Wraszawie, bo warszawski Teatr Studio ma jakąś premierę i nie moze mi dać sali, ale w maju podobno gram tam znów " Małą Steinberg" tyle że nie umiem dziś powiedzeć kiedy. Wszystko będzie zaraz w kalendarzu tutaj na tej stronie. Serdeczności i dobrego pobytu w Polsce.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez Agalub Pn, 21.03.2005 13:45

cudownie cudownie!!!
Bardzo wielka mam nadzieje, ze mi sie uda zobaczyc Pania. Tym bardziej, ze pracuje z dziecmi autystycznymi tu w Londynie.

No i jeszcze mialam zapytac. Jak z ta wywiadowka Jedrka? Poszlicie kochani Rodzice czy nie? Bo nie wiem czego sie spodziewac na przyszlosc w opowiadaniach Pani o synu. Czy jakies problemy szkolne sie pojawia, albo stres nasilony?:))
Pozdrawiam goraco
Agnieszka
Avatar użytkownika
Agalub
 
Posty: 30
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 18:50
Lokalizacja: Jaslo-Lublin-Londyn

Postprzez Krystyna Janda Śr, 23.03.2005 07:09

Nie pójdziemy, ja tylko zadzwonied o wychowaczyni.... Do zobaczenia....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja