Międzynarodowy Dzień Teatru

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Międzynarodowy Dzień Teatru

Postprzez teremi N, 20.03.2005 02:05

to jeszcze kilka dni, ale ja już z tej okazji pokłoniłam się ¦wiątyni Sztuki w sobotę a przecież już w poniedziałek ma uczynić to Minister Kultury. Teatr, to Aktor i Widz - dla mnie to też magiczne miejsce, gdzie od ponad 45 lat przenoszę się w inny świat - ten pierwszy raz za sprawą "Ani z Zielonego Wzgórza" w minioną sobotę za sprawą "Snu nocy letniej". To TU unosi się duch Stefana Jaracza, to w Powszechnym gości przychodzących do teatru witał Zygmunt Hubner, to w dawnej Reducie wspominała wielkich tej sceny wspaniale mówiąca po polsku przedwojenna bileterka. Ten szczególny dzień, to dzień życzeń i prezentów. Ten najpiękniejszy - TEATR - sprawiła sobie Pani sama a ja mogę tylko życzyć ażeby ten Pani Teatr stał się właśnie takim magicznym miejscem dla mnie i dla wielu Pani sympatyków. Kłaniam się i życzę kolejnych wspaniałych kreacji.
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez Krystyna Janda N, 20.03.2005 05:43

Bardzo dziekuję. Teatr to moje bezpieczne miejsce na ziemi, najmilsze. Ostatnie dziesięć lat właściwie spędziłam w teatrze, grając co wiecór prawie , czesto dwa razy dziennie , próbując nowe rzeczy, czesto nie wychodząc z teatru tygodniami. Chicałabym żeby był moim domem nawet jeśli nie bedę w nim grała. Dziękuję i pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja