Dwa Teatry-Warsztaty z Jandą i Smarzowskim

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dwa Teatry-Warsztaty z Jandą i Smarzowskim

Postprzez nie ma mnie Cz, 02.06.2005 14:04

Dwa Teatry-Warsztaty z Jandą i Smarzowskim

Teatr Na Plaży - Sopocka Scena Off de BICZ
4 Czerwca 2005 - 5 Czerwca 2005
Godzina: 10:00


Warsztaty z Krystyną Jandą i Wojciechem Smarzowskim


W dniach 4 i 5 czerwca w Sopockiej Scenie Off de BICZ odbędą się warsztaty w ramach V Ogólnokrajowego Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „DWA TEATRY – SOPOT 2005”. Oferta skierowana jest do ludzi w wieku 18-24 lata, którzy zetknęli się już z teatrem i chcą poszerzyć swoją wiedzę o zasady realizacji Teatru Telewizji i języka filmowego. Udział jest bezpłatny, ale żeby się zakwalifikować na warsztaty trzeba do końca maja wysłać krótką (max. 1 strona A 4) prezentację własnej osoby z podaniem motywów chęci wzięcia działu w przedsięwzięciu wraz z dokładnym adresem i numerem telefonu. Kwalifikacja ta nie ma charakteru egzaminu. Osoby zakwalifikowane będą proszone o przeczytanie przed przybyciem na warsztaty tekstów, które będą analizowane.

Oferty winny być składane bezpośrednio na adres:
Zbigniew Dzięgiel
TVP S.A.
Teatr TV
00-999 Warszawa
ul. Woronicza 17
blok F pok.106
dopisek WARSZTATY

Zgłoszenia rozpatrzone zostaną do końca maja 2005 r. Wyłonionych zostanie po 12 osób na każde warsztaty. Z osobami tymi organizatorzy skontaktują się telefonicznie. Redakcja zastrzega sobie prawo braku odpowiedzi na oferty osób, które nie zostaną zakwalifikowane.

4 czerwca godz. 10.00–18.00
„Teatr w Teatrze Telewizji” na podstawie spektaklu Teatru TV „Porozmawiajmy o życiu i śmierci” Krzysztofa Bizio w reżyserii Krystyny Jandy.
Prowadzenie Krystyna Janda - aktorka, reżyser teatralny i filmowy. Warsztaty z udziałem operatora Edwarda Kłosińskiego.

5 czerwca godz. 10.00–18.00
„Język filmowy w Teatrze Telewizji” na podstawie spektaklu Teatru TV „Klucz” Ludmiły Razumowskiej w reżyserii Wojtka Smarzowskiego.
Prowadzenie Wojtek Smarzowski - reżyser filmowy i telewizyjny. Warsztaty z udziałem aktorki Haliny Łabonarskiej.

Bardziej szczegółowe wiadomości na temat naboru na warsztaty do Krystyny Jandy mozna znaleźć na stronie www.offdebicz.sopot.pl

naprawdę?.....będzie Pani?
wspaniale.... dziękujemy !!!
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez Krystyna Janda Pt, 03.06.2005 07:23

Tak bedę. Jestem ciekawa co z tego wyniknie. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja