Imprezy zamknięte,to jest to!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Imprezy zamknięte,to jest to!

Postprzez Rudi Wt, 14.06.2005 17:04

La Divina,
Historia lubi się powtarzać.Już zeszłoroczna promocja była owiana tajemnicą poliszynela,co do miejsca odbywania się.Też była to impreza zamknięta i trzeba było nie lada cudu,żeby się dowiedzieć gdzie,co i jak.I podobnie impresariat miał za nic każdego,kto się usiłował dowiedzieć czegokolwiek,że o wydawnictwie już nie wspomnę.
Kiedy zobaczyłam,że w tym roku napisała Pani,gdzie się będzie wszystko odbywać,to się uśmiechnęłam.Pomyślałam sobie:"Impresariat jak zwykle miał nas w poważaniu,wydawnictwo też ,ale nie KJ".Jednakże radość moja nie trwała zbyt długo,bo miejsce promocji zostało zmienione i zaś jest owiane tajemnicą.No tak czyli standard:miało być pięknie,a wyszło jak zawsze.
Prosiła Pani,żeby sie dowiadywać informacji od impresariatu,ale jedyne,co od nich wiemy to,to że nic nie wiemy.Z impresariatu otrzymujemy szczątkowe informacje(to i tak cud,że cokolwiek jest mówione) o tym,że będą spotkania autorskie i wtedy będziemy mogli wziaść w nich udział.Ale wiem z doświadczenia,że takich spotkan autorskich,to nie ma prawie wcale.I dlatego my jako forumowicze,tak bardzo chcemy dostać się na takie spotkanie,jak to,które będzie miało miejsce 23 czerwca.
A może warto byłoby się zastanowić,czy impresariat nie mógłby zrobić osobnego spotkania z Panią,tylko i wyłącznie dla nas forumowiczów.Przecież nikt tak bardzo na takie spotkanie nie czeka,jak właśnie my.Zresztą mogę sądzić,że w Małpie 1 i 2 jest też cząstka nas.Ta strona bez nas,to chyba nie miałaby sensu.Przecież to właśnie my wchodzimy każdego dnia na nią,to my pisaliśmy w korespondencji ,a teraz piszemy na forum,to my jak "głupki" cieszymy się z każdego Pani występu na scenie,w telewizji,w filmie,to my śledzimy programy telewizyjne,gdzie Pani będzie,to my trzymamy kciuki za każde Pani przedsięwzięcie i nie tylko.
Można byłoby tak długo wyliczać.I niech się nikt nie dziwi,że tak bardzo chcemy być obecni na promocji "Małpy2".
Ja wiem,że to impreza zamknięta i tylko dla prasy.Ale czy nie dałoby się zrobić dla nas jakiegoś wyjątku?No chyba,że będzie osobne spotkanie z Panią specjalnie dla nas:)))))))

La Divina-saluti cari:))))
Avatar użytkownika
Rudi
 
Posty: 1271
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 09:40
Lokalizacja: Śródziemie

Postprzez Krystyna Janda Wt, 14.06.2005 19:56

Takie premiery ksiazek urządza Wydwanictwo i nie bardzo to wszytsko od nas zalezy. Ja natomist obiecuję ż ejak tylko wyremontuję kawałejk teatru , chocby Hole, zorganizuję promocje książki u siebie...choćby na budowie, ale teraz jeszcze nei można bo gruz i niebiespiecznie i by przeszkadzało....Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja