Kościółek.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kościółek.

Postprzez fmd Śr, 06.07.2005 10:11

Pani Krysiu!
Mam nadzieję,że nie przeraziła się pani moim nosem.
Dzisiaj postanowiłam napisać o tym magicznym kościółku,który widnieje na zdięciu.
Jechaliśmy sobie w czwórkę z nad wody i nagle moja mama postanowiła poprosić mojego Krzysia,by przystanął bo to cudo trzeba sfotografować.Ten kościółek znajduje się w małej mieścinie zwanej Zbrosławicami.Zawsze,gdy póżno wracamy jedziemy po części tamtędy bo są naprawdę piękne widoki.Właściwie wszystko dookoła to wieś.Znajduje się tam również,a raczej znajdował ośrodek dla dzieci niepełnosprawnych umysłowo.Istne Cudo!!!
Coś pięknego.Jestem oczarowana tym pałacykiem,a w dodatku obok znajdują się ruiny zameczku.Postaram się to następnym razem sfotografować.:)

Wczoraj pani Krysiu jak znów wparowałam do księgarni,to pierwsze co mi się rzuciło w oczy to "Gwiazdy mają czerwone pazury" i przeczytałam początek...ubawiłam się czytając "gwiazdom".Ale już nie miałam pieniędzy,bo kupowałam z mamą kostium kąpielowy no i bluzkę...No i już nie mogłam wychciewać,bo małych pieniędzy mama nie zapłacila...

Pani Krysiu,czy będzie pani miała kiedyś jeszcze jakiś spektakl w Zabrzu?
Bo jeśli tak to mnie pani tak uraduje,że nie da się tego opisać :)

pozdrawiam i...dobrego dnia :)
fmd
 
Posty: 93
Dołączył(a): Śr, 22.06.2005 11:11
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Krystyna Janda Cz, 07.07.2005 06:02

Pozdrowenia , także dla mamusi.....a nos uroczy....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja