Pozdrawiam!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pozdrawiam!

Postprzez hellomoto20 Pt, 08.07.2005 17:38

Witam po raz kolejny Pani Krysiu.Serdecznie dziękuję za odpowiedzi na moje posty.Pisze Pani że wakacje upłyną Pani na budowie-niezazdroszcze ale myślę że mimo wszystko uda się Pani wyskoczyć choć na chwilkę gdzieś blisko odpocząć.Ja dziś na nowo poznałem swoje miasto i stwierdzam,że jest piękne i nie zamienił byn go na rzadne inne.Od pażdziernika rozpoczynam studia(o zgrozo!) we Wrocławiu.Kocham to miasto pod względem architektury ale jeżeli chodzi o ludzi szarość tłok i ogromny ruch to szczerze go nienawidzę.No ale jakośto będzie.Ostatnio widziałem "wywiad" Pani autorstwa z Pani synkiem i wnuczką albo na odwrót-bynajmniej to bardzo urocze dzieciaki:-)Z racji tego że wyjeżdżam nie będę mógł do Pani napisać ale po powrocie o ile mi się spodopa) będę mógł polecić Pani nowe miejsce wypoczynku.Tymczasem rzycze szybkiego zakończenia budowy,udanego weekendu,miłego wieczorku i owocnej pracy.A teraz mam osobistą prośbę-proszę się uśmiechnąć:-)świetnie!bardzo dziękuję.Adie Pani Krysiu-pozdrawiam!
hellomoto20
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn, 20.06.2005 19:03

Postprzez Krystyna Janda So, 09.07.2005 05:27

Pozdrawiam i uśmiecham się .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja