Reglamentacja na forum?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Reglamentacja na forum?

Postprzez ewe Śr, 13.07.2005 09:22

Troszke mnie dziwia wypowiedzi nicholas.crestone i MarysiB.
Po 1 nigdzie nie jest napisane, ze forum to ma sluzyc tylko i wylacznie wymianie pogladow nt Szanowanej Wlascicielki. Jesli poswiecilibyscie chwile uwagi na przejrzenie kilku tematow to na prawde okaze sie ze duzo miejsca poswiecone jest na rozmowy o KJ, o kulturze i innych rownie wzbogacajacych tematach. A tematy na ktorych sie szczebiocze? Co w tym zlego? Jesli jest ktos kto to pisze i ktos kto na to odpowiada szczebioczaco to co w tym zlego? Nikt nikogo nie zmusza do zagladania do szczebioczacych tematow.
Poza tym to mile, ze akurat na stronie KJ zawiazaly sie jakies znajomosci, moze nawet przyjaznie i ludzie gadaja tui sobie o zwyklych codziennych sprawach.

Po 3 czasy komunizmu minely! I czasy reglamentacji rowniez :)

Pozdrawiam serdecznie cierpliwa Wlascicielke

PS. W ramach reglamentacji edytuje to co wczesniej napisalam, bo kto wie...

Wiec nie znam dokladnie szczegolow techniczno organizacyjnych posiadania wlasnej strony www. Ale z tego co wiem, to za posiadanie miejsca na serwerze oplata jest stala, niezaleaznie czy wykorzystane jest 99% na szczebiotanie, czy tylko 5% na powazne kulturalne tematy. I nie sa to jakies ogromne koszty.
Poza tym, jak wszyscy zauwazyli, co kiedys nawet wzbudzalo pewne kontrowersje - strona posiada sponsora - ORIFLAME. Nie wnikam w to czy jest to oplacalne dla Szanownej Wlascicielki czy nie (ale zakladam ze skoro nadal zaszczyca nas swoja obecnoscia i pozwala tu szczebiotac, to nie jest to studnia bez dna, do ktorej trzeba dokladac ciezkie tysiace zl...), ale dla takiego sponsora - reklamodawcy podstawowym kryterium umieszczenia reklamy na jakiejkolwiek stronie jest ilosc wejsc na nia. Wiec im wiecej tu nas jest i im wiecej piszemy i klikamy, tym lepiej i dla KJ i dla sponsora.
Takie jest moje skromne zdanie.

Pozdrawiam raz jeszcze

PS 2. Kaszanko dziekuje za poparcie! :)
Avatar użytkownika
ewe
 
Posty: 699
Dołączył(a): Wt, 03.05.2005 20:57
Lokalizacja: z daleka

Powrót do Korespondencja